⤪ START


 ↯⇌ THINK!!! ⇋↯https://www.kali.org/

↝קלי (לינוקס)↜

קלי (אנגלית Kali נפוצה בצירוף קלי לינוקס) היא הפצת גנו/לינוקס, נגזרת של דביאן, המיועדת לזיהוי פלילי דיגיטלי ולבדיקות חדירות ופופולרית בעיקר בקרב האקרים. היא מתוחזקת וממומנת על ידי חברת "אופנסיב סקיוריטי".
פותחה על ידי חוקר אבטחת המידע מתי אהרוני, ודבון קיירנס מ"אופנסיב סקיוריטי", על בסיס בקטראק, ההפצה הקודמת שלהם שגם התמקדה בהאקינגובדיקות חדירות.
קלי מופצת כשעליה מותקנים מראש תוכניות בדיקות חדירה רבות, כולל את סורק הפורטים nmap, את הרחרחן Wireshark, את מפצח הסיסמאותJohn the Ripper, ואת Aircrack-ng.
קלי יכולה לאתחל מתוך דיסק קשיחתקליטור אתחול, או החסן נייד. היא תומכת בשלד התוכנה "מטאספלויט", של מיזם מטאספלויט, המהווה כלי לפיתוח והרצת אקספלויטים.
ההפצה ניתנת להורדה באימג'ים בגרסת 32 ו-64 ביט, לשימוש על מחשבים בעלי ארכיטקטורת x86, וכן כאימג'ים מותאמים לארכיטקטורת ARMלשימוש על מחשבי Raspberry Pi והכרומבוק של סמסונג.


**הערה: המאמר כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד**
קאלי לינוקס היא הפצת לינוקס מתקדמת של בדיקת חדירות וביקורת אבטחה.

↝המאפיינים של קאלי לינוקס↜

קאלי היא re-build של BackTrack Linux. היא מבוססת לחלוטין על סטנדרטי הפיתוח של Debian. כל התשתית החדשה הוקמה, וכל הכלים נבדקו ונארזו בהפצה. יתר על כן, אנחנו משתמשים בGit בשביל ניהול הגירסאות שלנו.
 • יותר מ300 כלי בדיקת חדירות: לאחר שבדקנו כל כלי שהוכלל בBackTrack, אנחנו הסרנו כלים רבים שלא עבדו או שהיו כלים אחרים שסיפקו את אותה פונקציונאליות.
 • בחינם ותמיד תישאר כך: קאלי לינוקס, כמו קודמותיה, היא חינמית לחלוטין ותמיד תהיה כך. אתה אף פעם לעולם לא תשלם עבור קאלי לינוקס.
 • עץ Git בקוד פתוח: אנחנו תומכים נלהבים של תוכנות בקוד פתוח, ועץ הפיתוח שלנו פתוח בשביל כולם לראות, וכל המקורות פתוחים לכל מי שרוצה לבנות ולעצב בעצמו חבילות.
 • תמיכה בFHS: קאלי פותחה תוך כדיי ציות לסטנדרט מערכת הקבצים, המאפשרת לכל משתמשי לינוקס לאתר בקלות קבצי בינארי, תמיכה, ספריות וכו’.
 • תמיכה מהירה בהתקנים אלחוטיים: אנחנו בנינו את קאלי לינוקס כך שתתמוך בכמה שיותר התקנים אלחוטיים, המאפשרים לה לרוץ בצורה טובה על מגוון רחב של חומרה, התקני USB ומכשירים אלחוטיים.
 • קרנל מותאם אישית המותאם לחדירה: כבודקי חדירה, צוות הפיתוח צריך לעיתים קרובות לעשות בדיקות אלחוטיות כך שבקרנל שלנו יהיה את עדכוני החדירה האחרונים.
 • סביבת פיתוח מאובטחת: הצוות של קאלי לינוקס בנוי מקבוצה קטנה של אינדיוידואלים שאפשר לסמוך עליהם, אשר בונים חבילות ועוסקים במאגרים רק תוך כדיי שימוש בפרוטוקולים מאובטחים.
 • חבילות ומאגרים החתומים ע”י GPG: כל החבילות של קאלי חתומות על ידי כל מפתח אישית, ובהתאם לכך גם כל המאגרים.
 • תמיכה בשפות: למרות שכלי החדירה כתובים על פי רוב באנגלית, אנחנו ווידאנו שלקאלי תהיה תמיכה אמיתית במגוון שפות, המאפשרת למשתמשים רבים יותר לפעול בשפת אמם ולמצוא את הכלים שהם צריכים בשביל העבודה.
 • ניתן לעריכה בצורה מלאה: אנחנו מבינים לחלוטין שלא כולם מסכימים עם החלטות העיצוב שלנו, ולכן עשינו שיהיה קל בשביל משתמשים מטיבי לכת לעצב את קאלי לינוקס בצורה שהם רוצים, ואף עד לרמת הקרנל.
 • תמיכה בARMEL וARMHF: מכיוון שמערכות המבוססות ARM הופכות להיות יותר ויותר נפוצות וזולות, אנחנו ידענו כי תמיכה בARM צריכה להיות טובה ככל האפשר, והתוצר של זה הוא התקנות שעובדות במערכות גם בARMEL וגם בARMHF. לקאלי לינוקס יש מאגרי ARM המשולבים עם ההפצה הראשית כך שהכלים בשביל ARM יעודכנו ביחד עם שאר ההפצה. קאלי כרגע תומכת במכשירי הARM הבאים:
קאלי נעשתה במיוחד בשביל בדיקות חדירה, ולכן כל המסמכים באתר הזה מניחים כי יש לך ידע קודם במערכות הפעלה של לינוקס.


האתר נועד להעשיר את הידע 

אך יש לי תנאי אחד ויחיד:
תשתפו את האתר כמה שיותר עם האנשים שאתם מכירים למען הפצת הידע!
תהיו בפנים, כי יהיה כיף,

בני תמותה

 ⇝⇛⇳⇚⇜

LINUXבהצלחה! KALI

מי שמחפש מספיק טוב, מוצא
חתימת בן התחיה והמיתה בדמו של בן האדמה
חתימה:_____________________________X_
 maik12340
מיכאל קלמן


https://www.torproject.org/download/download
השימוש באתר הוא על אחריותכם האישית בלבד,
צוות האתר אינו לוקח אחריות במידה ויש תקלה/נזק/עבירה פלילית וכו'

-->  https://mega.nz/#!KYRShbSR  <--


⚸⥈⚳

מגיע לכם יותר מכל 

↭↭

⥮⥯⥮⥯

 

אלה אשר זקוקים לי יקבלו את כל אשר ברצונם 

⥮⥯⥮⥯